Merak Edilenler

SAĞLIK SİGORTASI

 

Sigortalıların sağlık yardımı, tedavi ve ilaç alımlarına karşı teminat veren sigortadır çeşididir. Şirketlerden onay alınması kaydıyla, ameliyat, tedavi ve ilaç alımları teminat limitleri çerçevesinde muafiyetli veya muafiyetsiz olarak karşılanmaktadır. Sigorta şirketlerde farklılık göstermekle beraber, herhangi bir sebep olmaksızın yapılan harcamalar ve sürekli yapılan sağlık kontrolleri teminat haricidir.

 

Teminatlar  

  • Ayakta Tedavi; Teminat kapsamında muayene, küçük müdahaleler, ilaç giderleri ve teşhis koyma süreçlerini kapsar 
  • Yatarak Tedavi; Ambulans ile nakil dahil olmak üzere, ameliyat veya yatarak yapılan tedaviler ve zorunlu olan diğer sağlık hizmetlerini teminat limitleri tutarında kapsar. 
  • Bu iki teminata ilave olarak fazladan ücret ödeyerek sigortalılar diş, gözlük ve istenen diğer teminatları da poliçelerine ekleyebilirler.


Farklı sigorta şirketlerden, en uygun ve en hızlı sigorta tekliflerini sizin için araştırıyor ve size sunuyoruz.

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin özel sağlık sigortası tekliflerine kolayca ulaşın!

Neden Sigortanom?

Sigortanom; kurulduğu tarihten itibaren trafik sigortası, sağlık sigortası, seyahat sigortası ve konut sigortası gibi seçenekleriyle dijital sigortacılık alanında, ileri teknolojik alt yapısı ve uzman ekibiyle müşterilerinin sigortacılık sektöründe ihtiyaç duyduğu çözümlere hızlı ve uygun fiyatla ulaşmasını sağlamaktadır.

Daha Fazla...

Müşteri Yorumları

Uygun fiyatlı ve tüm ihtiyaçlara cevap veren sigorta çözümleriyle mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

sigortanom

Sigorta Takibi

Poliçelerinizin süresi dolmasın, aklınız poliçelerinizde kalmasın. Uzman ekibimizle, sigorta poliçelerinizin tarihlerini takip ediyor, tüm yenileme işlemlerinizde size destek oluyoruz.

sigortanom

Her Aşamada Yanınızda!

Tüm ihtiyaçlarınıza en hızlı ve anlaşılır çözümleri sunuyor, sigorta öncesi ve sigortalama sonrası her zaman sizlere destek oluyoruz.

sigortanom